Wychodzimy! – mini warsztaty online

Drodzy z daleka i z bliska, Szanowni Państwo!

WYCHODZIMY!
… na razie online 😉

Zapraszam Was do udziału w trzech krótkich, internetowych warsztatach teatru i opowieści. W trakcie zajęć przygotujemy kilka prostych form działań, przystosowanych do okienka komputera i stworzymy wspólną scenę. Nie czekajmy na koniec izolacji i kwarantanny! Do tego internet stwarza wspaniałą możliwość pokonywania dystansu i spotykania się z ludźmi poza utartymi szlakami codziennych kontaktów.

Umiejętności wstępne nie są wymagane. Udział w warsztatach jest bezpłatny.

Potrzeby techniczne: laptop z dostępem do internetu. Będziemy pracowali z użyciem komunikatora zoom. Jeśli ktoś nie ma go w komputerze, łatwo go ściągnąć ze strony www.zoom.us, w razie potrzeby pomogę.

Terminy, tryb pracy i zgłoszenia:
Warsztaty odbędą się w okresie od 25 maja do 18 czerwca. Czas trwania każdej poszczególnej sesji warsztatowej to 45 do maks 90 minut.
Będziemy się spotykali w małych grupkach. Na podstawie przesłanych przez was, wstępnych zgłoszeń zaproponuję terminy spotkań dla poszczególnych grup.

Prześlijcie wstępne zgłoszenie do dnia 22 maja na profil Teatru Węgajty na FB lub mailem na adres wioskateatralna@gmail.com. Podajcie proszę:
1) imię i nazwisko*
2) wiek*
3) informację o waszych możliwościach i ograniczeniach terminowych (np. informację, czy ktoś może tylko w godzinach popołudniowych bądź wieczornych albo w określonym dniu tygodnia)
W odpowiedzi prześlę wam informację o terminie.

Cieszę się na was!

Erdmute Sobaszek

*Informację o celu przetwarzania i okresie przechowywania, o administratorze waszych danych oraz o przysługujących wam praw znajdziecie tu: https://teatrwegajty.eu/warsztaty-festiwalu-wioska-teatralna-daty-opisy/