Wioska 23 – sprawy organizacyjne

Drodzy goście,

cieszymy się, że wybieracie się na naszą „Wioskę Teatralną”. Poniżej przedstawiamy Wam garść przydatnych informacji o warunkach zgłoszenia i zakwaterowania się tu w Węgajtach. WSZELKIE PYTANIA, REZERWACJE I ZGŁOSZENIA PROSIMY KIEROWAĆ NA ADRES wioska.recepcja@gmail.com

1) spektakle

Wstęp na spektakle jest wolny. Ale zachęcamy, żeby dorzucić się do kosztów poszczególnych spektakli – możecie wykupić „cegiełki” w recepcji. (Do tej chwili budżet „Wioski’’ wciąż jest na minusie …)

Do większości spektakli nie ma potrzeby dokonania rezerwacji. Mamy nadzieję pomieścić wszystkich chętnych na widowni z zachowaniem niezbędnych zasad bezpieczeństwa i komfortu widzów. UWAGA! DWA SPEKTAKLE W PROGRAMIE „WIOSKI” WYMAGAJĄ JEDNAK REZERWACJI To „Przychodzą. Czego chcą? Czego chcemy?” i „Przypowiastki”. Rezerwacje możecie dokonać mailem na adres wioska.recepcja@gmail.com (temat maila: rezerwacja) lub bezpośrednio w recepcji u nas na miejscu. W związku z ograniczeniami miejsc spektakle będą grane w dodatkowych terminach ogłoszonych w programie. Mamy nadzieję, że dzięki temu wszyscy będą mogli je zobaczyć.

2) warsztaty

Wszystkie warsztaty wymagają zgłoszenia. Opis i tryb zgłoszenia jest dostępny na stronie www: https://teatrwegajty.eu/warsztaty-wioski-teatralnej-2023/

3) noclegi

MIEJSCA BLISKO TEATRU: W najbliższym otoczeniu Teatru (15-20 minut na piechotę) znajdują się trzy miejsca noclegowe o różnych standarcie i cenniku:

– pole namiotowe urządzone na czas „Wioski” w gospodarstwie rolnym: cena od osoby: 15 zł. Nie ma potrzeby wcześniejszej rezerwacji, ale zachęcamy do zgłoszenia przyjazdu, ułatwi nam to planowanie logistyczne!

– gospodarstwo agroturystyczne państwo Goerigków w Węgajtach: pokoje 3 – 4- osobowe, warunki „schroniskowe”, wspólna łazienka, nocleg z własnym śpiworem – 30 zł, nocleg z pościelą – 40 zł, śniadanie – 10 zł, obiad – 25 zł

– gospodarstwo agroturystyczne państwa Nyklów na kolonii Węgajty: pokoje 3 – osobowe, częściowo z osobnymi łazienkami, nocleg 70 zł, śniadanie 15 zł, obiad 23 zł

REZERWACJE NOCLEGÓW W TYCH GOSPODARSTWACH PROSIMY KIEROWAĆ MAILEM DO NAS NA ADRES wioska.recepcja@gmail.com (temat maila: noclegi)

MIEJSCA POŁOŻONE DALEJ

W okolicy jest więcej gospodarstw agroturystycznych – w odległości kilku kilometrów od Teatru. PROSIMY O ZAREZERWOWANIE SOBIE MIEJSC WE WŁASNYM ZAKRESIE, zgodnie z kontaktami telefonicznymi poniżej, które będziemy na bieżąco aktualizowali:

– Cegielnia Art, Nowe Kawkowo 13: 513 508 765

– Berezówka, Szałstry 43 b: 604 622 638

– Łan Sztuk, Stare Kawkowo 8: 784 608 694

4) obiady

Obiady w miejscach zakwaterowania są wegetariańskie z opcją wegańską. Rezerwacja noclegu nie obejmuje obiadów. Zamiar skorzystania z obiadu należy zgłosić w recepcji w dniu poprzedzającym. Można stołować się również w Jonkowie (2 restauracje, pizzeria, kebab)

5) kolacje

W przerwie pomiędzy wydarzeniami programowymi wydawane są ciepłe kolacje wegańskie w cenie 12 zł (wpłata w recepcji na bieżąco lub kilka minut przed  przed otwarciem kuchni).