Good Luck

Kolejny spektakl działającej przy Centrum Praw Kobiet grupy Scena za Ścianą, zrealizowany został na kanwie krótkich przypowiastek filozoficznych wystawianych w konwencji żywej biblioteki. Widz_ka wędruje w przestrzeni, niczym  gość_ini odwiedzająca galerię, gdzie natyka się na  osoby zastygłe w bezruchu. Jej_go obecność ożywia postacie, które wracają do swoich czynności opowiadając krótkie alegoryczne, historie. Za ich pośrednictwem poznajemy m.in. człowieka, który nigdy nie leżał, pewną nietypową rodzinę oraz raczej niegościnnych mieszkańców pewnego bloku.

Tekst: Dagna Ślepowrońska

Reżyseria: Monika Perdjon, Dagna Ślepowrońska

Muzyka: Miłka Majczyno

Występują: Ewa Chyra, Paulina Conde, Aneta Kabala, Sasza Muszyńska, Agnieszka Rayzacher, Agnieszka Żechowska

Dagna Ślepowrońska – pisarka, poetka i dramaturżka oraz reżyser teatralny. Z wykształcenia psycholog. Prowadzi grupę teatralną Scena za Ścianą przy Centrum Praw Kobiet w Warszawie. Twórczyni autorskiej metody Teatru Obrzędowego w pracy terapeutycznej. Wydała cztery tomiki poezji i wiele książek dla dzieci.

Na jej stronie: http://portpracownia.blogspot.com/p/czytelnia.html można znaleźć słynne Przypowiastki, które mogą być pomocne w trudnych chwilach, bo czasem…

“To jak i kim się czujemy w znacznym stopniu zależy od tego, jak sobie opowiadamy rzeczywistość.’’